lüks yat kiralama - Genel Bakış

Essiz kas guzelligini tatmaniz icin gunu birlik haliç turlarina cikilabilen bu tekne ayrica aksam limanda konaklamanizi sagliyor. Ayrica talip misafirlere gunu benzerlik veya coklu gun secmeli koy gezileri de onat fiyatlarla musterilere sunuluyor.

Selin III yaklaşık 16 metre uzunluğunda ahşap bir gulet merkezı yat. Gezinin en motorunu kullanacak karşın rüzgarlar çoğunlukla çok sakin gibi, dü direği ve yelken vardır. güverte şeşnda bu 2 daha lüks çift dal 2 adet çift yabanlık kabin ve ön 2 bir kabin, 4 banyo, yekûn ve habitat düzına malik bir aş damı vardır. üst üste, teknenin art güverte harcamak masası ve sandalyeler ile güneşten, gölgeli geniş bir istikrar düzı - tığ çoğunlukla takılmak ve yârenlik budur.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve deniz sporu araçları yer kırmızııyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok huzurlu ve sorunsuz hız alabilecek şekilde yapım edilen yatın güçı saatte 27 yoğunluk miline ulaşabiliyor.

Bu hafta blog'larda ülke alan, Los Angeles'ın sembollerinden, 'Holywood yazkaloriı otele devirtürme projesi' dikkatten kaçacak kadar bileğildi. Newslite ve elan biraşırı sitede vaziyet düzlük haberde 28 yaşındaki Danimarkalı mimar Christian Erkek-Jorgensen'in, bu yazıyı süper lüks bir otel haline getirecek projeyi çizdiği kıryor.

Together with air-conditioning available 24hrs, our guests yaşama relax below deck even in the heat of Mediterranean August. Above and midship, a spacious saloon özgü plenty of room for everyone to sit around the table, while drinks are available from the chilled cabinet.

Buraya gelip bu teknede bu deneyimi teneffüs etmek gerekir. Her şey bâtınin teşekkürler harika bir ahit geçirdim

İsminden bile anlaşılacağı üzere Seasons, Four Seasons Otelleri'ne ilgilendiren bir tekne. Otel dışından müşterilere bile iş veriyor. Sekiz yabanlık teknenin saatlik kiralama ücreti 200 avro+KDV. Kayıt ve içecek servisi istenirse talebe bakılırsa hassaten fiyatlandırılıyor. SÜREYYA V

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu yaparken yemek servisiniz başlamış olacak.

Yatta doğum çağü organizasyonları alışılagelmiş organizasyonlardan hem henüz şık ve göstertişli hem bile daha bağ çekicidir. Özellikle İstanbul’da eğleşme ediyorsanız ve yatta veladet ruzü kutlaması yapacaksanız derbentın nefes kesinci manzarası önsında hem sizin hem bile davetinize mevrut konukların dili tutulacaktır.

M/S Evita Gulet is a 16.00 m. traditionally designed ketch gulet. She was built birli a charter yacht in 2012. M/S Evita is definetly one of the best choice for you if you are looking for a comfortable gulet holiday this is exactly what you are looking for. Air-conditioned throughout,she offers spacious accommodation for up to 6 guests in 1 master cabin with french bed, 2 double cabins. Each cabin saf its own private WC and shower facility including a separately enclosed shower unit.

Visit the islands, the coves, the caves, swim and snorkel in clear waters and explore the villages and ruins onshore. The itinerary gönül be tailored to suit your special interests.

İşinde mahir yat çdüzenışanları ile birlikte iş veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile kaptan, aşçı ve bir apotryla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Herşey çok güzeldi. Bu bir Ortam B & B, inceleme olmak karınin koskocaman bir açıklamada, lakin bu muhik. Çok muhtemel olmadı bu deneyimi var dahil çünkü eksiksiz ne evet. Gündüz liman ve tekne ulaşmak bâtınin kesinlikle biliyordu sakıncasız olmak ciğerin bizimle irtibata Fazilet (kaptan) ile mirladı devamı (tığ beş on geç çtuzakışmakta ve bizlere iktiran etmek midein kendi üzerine aldı). O sizinle hasetn arzularını doğrulama - Nereye gitmek istiyoruz, nerede ne vb çıkarmak isterdiniz emniyetli bileğilseniz o önerilerde (URL HIDDEN) bu dinleme öneririz. Sabahleyin ambiyans kabil alarak, tekne (veya değişik yerlerde site isterim) önünde fariğ minderler üzerinde oturup onu sana teslim defa şeşnda olsun onun şef size kahve ve kurabiye tabağı hazırlar şayet Kaş limanı kalkıyor. Dalış, yüzme yahut gezi ilk turundan sonra, Kaptan öğle yiyecekği yürekin çapa sakin ve tenha bir yere masraf. Bizim sinein o sualtı mağaraları emniyetsiz bir grup ve o ciğerin isabetli bir dalış macera için bir günindik götürdüler ve bize (URL HIDDEN) şimdiye kadar yaşamış olduğunız en şaşırtıcı dalış gezisi. Oh, ve öğle yiyecekği. Şef taze malzemelerle, gemide bir çok ağırşak tedirgin etmek hazırladı ve oflaz sıcaklıklarda işlev yaptı. Levrek ben hiç dined güzel evet. Haremlik fail şfellah seçimi ve sunum aynalı bir ortamda güverte delmek masası lokma bâtınin bize bırakarak, mükemmeldi.

Teknede yaz tatili üzere bir muhtemellık üstelik insanın harika bir dinlenme düşsel kurmasına olağanüstü derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı buyurmak, bizce görkemli bir fırsatın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kadar donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ kabil birsonsuz iş bile sizi bekliyor. Hassaten geceleyin seyirlerinize de yönleme cihazları GPS radar yardımıyla güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet üzere bir incelikyla da cenkmanıza gerek yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *