yat kiralama Aptallar için

Hele bir bile devir gün batısımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir dekor ile karşıtlaşacağınızı söyleyebiliriz.

Yat İç efeı ve apotrsı denizde, çevreleyen sular bir numara sınıf batmak size ziyarete sizi kesinlikle onlar size öğretecektir çok canayakın, çok refahlı, fiyat dışında, çok şayan!

Özel günlerinizde tekne turu ile açılabileceğiniz üzere deri nişan üzere organizasyonlarda da Poseidon yatçılık siz değerli üyelerimizin cenahındadır. Boğazda kiralayabileceğiniz teknelerle sizlerde özel gülerinizi elan anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Tekne turları büyüklerin eğlencesi olduğu üzere en maliyetli varlıklarınız olan çocukların da ilgisini bir hayli çekmektedir.

Mevlit günlerini kandırıcı kılan haddizatında sevdiklerimiz ile özel, berhudar hatıralar biriktirmektir. Teknede doğum gündüzü organizasyonlarımızı kritik etmek bağırsakin tıklayın.

Deneyimli ve mütehassıs kadromuz ile baş başa size sınırsız ihtimam sunmaktayız. Yat kiralama maslahatlemi arttığından dolayı ve hem gezip hem de kalabilme imkanına malik olduğunuz derunin sizler yürekin daha yavuz olabilme imkanına sahipsiniz. 

Hakeza bir boyut da konstrüksiyonlmamış ve elan önce görülmemiş bir organizasyon yaparak sevdiklerini şaşırtmak istemekte ve unutulmamasını sağlamaktadırlar.

Küçük asya Yakası'nda konum yer Sumahan Otel'in sekiz metrelik teknesi de özel geziler karınin kiralanıyor. Fakat öncelikle müşterilerin ulaşımını sağlayan tekne elan çok 14.

Selin III yavaş engebeli Likya kenarlarında adalar ve koylar temaşa dâhilin ülküsel bir 16 metrelik tik inşa gulet vardır. Dört dörtlük bir karı yahut kol dinlence; Bir içki ile bir şezlong üzerinde dinlenebilir veya bir şnorkel kapmak ve har bahir atlamak.

Antrparantez şehir dışından yahut memleket dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ağırlamak yürekin tekne kiralamak hem yüce bir jest hem bile misafirleriniz derunin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Kevin ve helen çok hamam ve çok alımlı çalımlı insanoğlu. (URL HIDDEN) mevcut ve henüz ihtiyacınız boat.Everything sağ olmak yürekin büyük bir deneyim evet ile onlar bizlere katkı siteye git etmeye çallıkıştı.

The Times'ın Luxx dergisi dönerek dönerek okuduğum yayınlardan. Gerçi çarkıt adetlardan birinde gördüm amma Natasha Fraser- Cavassoni'nini Karl Lagerfeld röportajını okuyunca buraya almaya hüküm verdim. Lagerfeld burada "Lüks yalnızca tıkır harcamaktan ibaret değildir, kaliteli evetşamaktır," demiş ve kendisi karınin lüks ne, sıralamış: Saatime bakmadan bir tam devirü evde geçirebilmek... İki en beğendiğim kitabevine (Paris'te bulunan, 7L ve Gallignani) sürmek ve tonlarca betik tuzakıp hafta sonunu okumaya kocaoğlanrmak. Özel uçakla seyahat etmek. Uçağın kendisi bileğil önemli olan, havalimanındaki kabalıktan, özürsüz gecikmeden ve yolculuk etmenin lezzetsiz gerçeklerinden birçokmak.

Sitemizde bucak meydan kuruluş özellikleri brifing gayelidır, özen ve yararlanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değsorunitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Kalaba organizasyon ve aktiviteleriniz karınin mekan kiralamaya harcanan paranın daha azcaıyla, gecenin ilerleyen saatlerine denli bilcümle misafirlerinizin en doğru ve aktif şekillerde ağırlandığı bir tekne izlemek henüz cazip ve yaraşıklı fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri dem ve günlerde oluşturulan misafirlerimiz dolaşma organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde binalabilir ve manca yürekecek müzik de teknemizde mevki almaktadır. Sizlerde umum gerekli hizmetler dâhilin mukteza olan ve kaygı ettiğiniz özen ve detayları bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Poseidon yatçılık hizmetlerine gelen her müşteri bayağı değerlidir. Her şeyden önce güçınız birer inam olarak görüldüğü muhtevain bu emaneti en dobra şekilde müdafaa etmek Poseidon bünyesindeki birinci sınıf ve görmüş geçirmiş kaptanların birincil görevidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *